Twoja Strefa komfortu

Udało nam się stworzyć miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. OLIVA KONCEPT łączy udogodnienia wielkiego miasta ze spokojem leśnych krajobrazów. Nie trzeba już wybierać pomiędzy życiem w mieście, a bliskością natury. Nasza inwestycja splata je w harmonijną całość.

Zapewnienie pięknego otoczenia apartamentów stało się clou tej inwestycji. Zależy nam, by OLIVA KONCEPT przypominała przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. To doskonałe miejsce odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Otoczenie apartamentów wręcz kipi zielenią, a wszystkie miejsca parkingowe znajdują się w garażach podziemnych, co pozwala cieszyć się uporządkowanym, a przy tym naturalnym krajobrazem.

Apartamenty zostały zaprojektowane z dbałością o komfort mieszkańców i wykonane w wysokim standardzie. To zaskakujące, jak łatwe staje się codzienne życie przy pomocy intuicyjnych, inteligentnych rozwiązań.

WYSZUKAJ APARTAMENT

Pzfd

OLIVA KONCEPT to nowatorska idea i punkt wyjścia do nieszablonowego stylu życia. To pomysł na apartament poza schematami w wygodnej i nowoczesnej formie.

Ta wyjątkowa inwestycja klasy premium znajduje się w Gdańsku wśród zielonych wzgórz Oliwy. Wyróżniają ją oryginalny design i położenie w atrakcyjnym naturalnym otoczeniu.

OLIVA KONCEPT powstała z myślą o osobach kreatywnych, oczekujących wyjścia poza schematy. Jest odpowiedzią na marzenie o idealnym miejscu do życia – apartamencie, który spełni najwyższe wymagania i stanie się oprawą dla tego, co najważniejsze: czasu dla siebie i swojej rodziny.

Zastosowane technologie

OLIVA KONCEPT to nowatorska idea i punkt wyjścia do nieszablonowego stylu życia. To pomysł na apartament poza schematami w wygodnej i nowoczesnej formie.

Duże balkony i tarasy powiększają przestrzeń apartamentów o dodatkową strefę, umożliwiając przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu

Markizy nad tarasami (sterowane elektrycznie), zacieniają taras wtedy, gdy tego potrzebujesz

Żaluzje zewnętrzne (sterowane automatycznie), dzięki którym ustawisz odpowiedni stopień przenikania światła do wnętrza

Panoramiczne, przesuwne okna balkonowe typu HS – łączą wnętrze z tarasem lub balkonem, dając poczucie przestrzeni i wolności

Duże ogrody (do mieszkań parterowych) – nawet 180 m2!

Hala garażowa ze stanowiskami ładowania samochodów elektrycznych

Elewacja z klinkieru – to szlachetne wykończenie nie tylko pięknie wygląda i nawiązuje do historii Oliwy, ale zapewnia też świetną izolację termiczną i akustyczną. Cegły zostały położone w nietypowy – wertykalny sposób

Dziedziniec – ogród pełen zieleni
Stylowa, nowoczesna fasada
Nowoczesna architektura z oliwskimi krajobrazami w tle
Dziedziniec – ogród pełen zieleni Stylowa, nowoczesna fasada Nowoczesna architektura z oliwskimi krajobrazami w tle

żyj w przestrzeni bez ograniczeń

OLIVA KONCEPT — osiedle, w którym wyjątkowe wzornictwo spotyka się z naturą, czerpie z niej i harmonijnie się z nią łączy.

Wpisujemy się w Twój koncept życia? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    BIURO SPRZEDAŻY

    Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    +48 532 601 ...
    ul. Karwieńska 1, Gdańsk