Wyjątkowe miejsce do życia

Oliwa – jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych przez mieszkańców dzielnic Gdańska – to miejsce szczególne, w którym ciekawa architektura sąsiaduje z pięknymi krajobrazami.

Jej niezwykły urok wynika z połączenia klimatu fascynującej historii przedwojennego Gdańska z bliskością nowoczesnego, dynamicznego miasta. A wszystko to w otoczeniu zielonej gęstwiny oliwskich lasów.

W otoczeniu Zieleni

Niezaprzeczalnym atutem dzielnicy jest bliskość otaczającego ją Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i jego imponujących walorów naturalnych.

Nasza inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dosłownie kilka kroków od osiedla odnajdziesz równie świetne warunki do uprawiania sportu jak do spokojnych, relaksujących spacerów.

W pobliżu osiedla znajdują się również słynne gdańskie atrakcje: wzgórze Pachołek z wieżą widokową, park Oliwski, katedra oliwska, ogród zoologiczny. Jednocześnie odległość od głównej osi Trójmiasta, alei Grunwaldzkiej, to tylko 1300 metrów.

Blisko historii blisko NOWOCZESNOŚCI

Brukowane uliczki, zabytkowe wille z drewnianymi werandami, słynny parki katedra oliwska – atmosfera historycznego Gdańska jest na wyciągnięcie ręki.

Równie łatwo można dostać się do nowoczesnego centrum biurowego, zrobić zakupy, skorzystać z fitness klubu czy obejrzeć film w kinie.

mapa z punktami

LEGENDA

Zobacz interesujące Cię miejsca

żyj w przestrzeni bez ograniczeń

OLIVA KONCEPT — osiedle, w którym wyjątkowe wzornictwo spotyka się z naturą, czerpie z niej i harmonijnie się z nią łączy.

Wpisujemy się w Twój koncept życia? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    BIURO SPRZEDAŻY

    Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    +48 532 601 ...
    ul. Karwieńska 1, Gdańsk