Kim jesteśmy

Budner Inwestycje to grupa kapitałowa z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowanym wizerunkiem sprawdzonego i zaufanego inwestora, potwierdzonym licznymi projektami deweloperskimi, handlowymi i biurowymi, zrealizowanymi na terenie całej Polski m.in. Rezydencja Łowicka na Starym Mokotowie, Osiedle Boernerowo na warszawskim Bemowie oraz inwestycje w Piasecznie – Apartamenty Piaseczno i Apartamenty Poniatowskiego.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD), zrzeszającego najlepsze spółki deweloperskie w Polsce. Znakiem rozpoznawczym Budner Inwestycje jest wysoka jakość i terminowa realizacja inwestycji. Zadowolenie Klientów zawsze było i jest naszym priorytetem – w naszych inwestycjach z powodzeniem zapewniamy im komfortowe warunki do życia, wypoczynku i wychowywania następnych pokoleń.

Pzfd

Odwiedź naszą stronę korporacyjną:
www.BUDNERINWESTYCJE.pl

nasze inwestycje

GDAŃSK-ŁOSTOWICE

GDAŃSK-ŁOSTOWICE

W ramach inwestycji BIOTURA powstaną 202 mieszkania w budynkach wkomponowanych w parkową zieleń oraz z pełnym zagospodarowaniem terenu. Wyróżnia je oryginalny projekt oraz klimat pięknego parku z bogactwem roślin i licznymi udogodnieniami: zbiornikiem wodnym, urządzeniami do zabawy i rekreacji, wybiegiem dla czworonogów.

Dowiedz się więcej >>

GDAŃSK-UJEŚCISKO

GDAŃSK-UJEŚCISKO

Ósmy, ostatni etap osiedla Słoneczne Wzgórza to zwieńczenie jednej z najpopularniejszych w ostatnich latach inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku. Słoneczne Wzgórza powstały na doskonale skomunikowanym Ujeścisku i są powszechnie znane jako idealne miejsce do życia nie tylko dla rodzin z dziećmi.

Dowiedz się więcej >>

GDAŃSK-LETNICA

GDAŃSK-LETNICA

Aby przekonać się o unikalności tej inwestycji, wystarczy spojrzeć na bryłę budynku – smukła wieża wznosi się ponad okolicą, zapewniając piękny widok na Zatokę Gdańską oraz panoramę miasta. Jest niczym latarnia morska, która wskazuje drogę do domu – bezpiecznej zatoki, gdzie każdy z nas wraca po trudach dnia codziennego.

Dowiedz się więcej >>

żyj w przestrzeni bez ograniczeń

OLIVA KONCEPT — osiedle, w którym wyjątkowe wzornictwo spotyka się z naturą, czerpie z niej i harmonijnie się z nią łączy.

Wpisujemy się w Twój koncept życia? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    BIURO SPRZEDAŻY

    Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    +48 532 601 ...
    ul. Karwieńska 1, Gdańsk