Apartamenty z home office.

Przestrzeń dla Ciebie
Jeżeli jesteś freelancerem lub pracujesz z domu w wyniku okoliczności – wiesz, jak ważne jest miejsce, które sprzyja koncentracji.

Własny gabinet w apartamencie pozwala rozsądnie dzielić czas pomiędzy obowiązki i przyjemności. Ty decydujesz, kiedy drzwi do biura są otwarte!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Biuro blisko apartamentu.

Swoboda i oszczędność czasu
Czy w domu trudno odseparować pracę od codziennych sprawunków? Własne biuro to przestrzeń na rozwój biznesu. Wybierz niewielki lokal z witryną i przeszklonym wejściem na parterze naszej inwestycji. Kameralna skala oraz klasa osiedla poprawią wizerunek Twojej działalności. Otoczenie zieleni dobrze wpłynie na nastrój oraz koncentrację.

Własna wyspa zieleni.

Odnajdź spokój na Twoim kawałku natury
Obszerne tarasy apartamentów Oliva Koncept to gwarancja komfortu i prywatności. Urządzony według własnych potrzeb, daje przestrzeń, która pozwala odetchnąć w każdym momencie dnia. Do wyboru są tarasy na parterze, połączone z trawnikiem oraz tarasy położone na poddaszu - z widokiem na zieloną Oliwę.

ZOBACZ APARTAMENTY Z OGRODEM

Pracujemy dla Was w każdych okolicznościach.

Odnajdź spokój na Twoim kawałku natury
Nasza inwestycja posuwa się naprzód i powoli odsłaniamy przyszły komfort osiedla. Śledź postępy budowy w zakładce “Budowa”. Umów się na wideo prezentację z doradcą i znajdź idealny apartament. Dodatkowo wdrożyliśmy bezpieczny system podpisywania umowy rezerwacyjnej elektronicznie, co pozwoli Ci zrealizować plany na przyszłość od zaraz!